Bulgaristan Kayak Turları

Bulgaristandaki Kayak Merkezlerinde uygun kayak şartları - uygun fiyatlar - güzel tesisler sizleri bekliyor. 5 gece 6 gün Emerald Spa hotel Yarım Pansiyon 260 Euro More »

епхессус , Ephessus , Capadocia

Анатолиа , Цападоциа More »

истанбул тур , istanbul tours

истанбул тур , istanbul tours More »

Prag Turu More »

истанбул тур , istanbul tours More »

 

2017 Bulgaristan Turu

2017 Bulgaristan Turu 2 gece 3 gün

Kişi başı 140 €

Her 15 Günde Bir Hareket

Otobüsümüzün hareket saati 22:00.

1. Gün İstanbul – Rusçuk

Saat 22:00′da misafirlerimizi Kadıköy’den başlayarak duraklardan alarak Çorlu – Edirne karayolu takip edilerek Bulgaristan sınır kapısına Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben, Rusçuk’a doğru yola ilerliyoruz.

2. Gün Rusçuk – Bükreş – Rusçuk

Sabah erken saatlerde Rusçuk’a varıyoruz Rusçuk’da şehir turumuzu yaptıktan sonra Romanya Bükreş’e doğru yola çıkıyoruz. Bükreş, tarihi eserlerin yanı sıra geniş bulvarları, caddeleri, meydanları ile modern yüzü de etkileyicidir. Panoramik şehir turumuzda göreceğimiz yerlerden bazıları; Bükreş’in en güzel ve en hareketli merkezi olan Cumhuriyet Meydanı, sütunlu cephesiyle dikkati çeken Romanya Büyük Kütüphanesi, Zafer Takı, Bükreş Üniversitesi Binası, Milli Tiyatro, Çavuşesku tarafından yaptırılan Parlamento Binası, Kraliyet Sarayı, Cretulescu Kilisesi, St. Stavropoleos Kilisesini sayabiliriz. Turumuzun sonunda Rusçuk’a geri dönüyoruz Geceleme otelimizde.

3. Gün Razgrad – Şumnu – Varna

Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrasında Pehlivanlar diyarı olarak da bilinen Razgrad’a dorğu yola çıkıyoruz. Şehir turumuzda 1864 yılında yapılan Saat Kulesi ve 1530 yılında yapılan Osmanlılar’a ait ayakta kalmış, büyük sanat eseri olan İbrahim Paşa Camiini ve diğer görülecek yerleri ziyaret ederek köy yollarından Şumnu’ya hareket ediyoruz. Şumnu’ya varışımıza takiben, Şumnu şehir turumuzu yapıp Varna’ya doğru yola çıkıyoruz. Geceleme otelimizde.

4. Gün Varna – Burgaz – İstanbul

Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrasında Bulgaristan’ın Karadeniz kıyısında bulunan ve Bulgaristan’ın en büyük limanı bulunan şehrini gezmeye başlıyoruz. Panoromik şehir turu kapsamında Varna’nın önemli yerlerini gördükten sonra Burgazı görmek için yola çıkıoyruz. Burgaz’da şehri daha iyi keşfetmeniz için 2 saatlik molamızın ardından Dereköy sınır kapısından geçerek İstanbul’a doğru yola çıkıyoruz. Pasaport işlemlerinin artından Kırklareli üzerinden İstanbul’a varıyoruz. Bir sonraki Mir Tur organizasyonunda görüşmek üzere.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

- Lüks otobüslerle ulaşım

- 1 gece Rusçuk ve 1 gece Varna olmak üzere 2 gece oda kahvaltı konaklama

- Rehberlik hizmeti

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:

- Tüm Öğlen Yemekleri

- Tüm Akşam Yemekleri

- Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler

- Tüm Özel Harcamalar

- Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar

- Müze Ören yeri Girişleri

- Vize İşlem Ücreti 120 €

- Seyahat Sigortası

- Yurtdışı Çıkış Fonu 15 TL

Bir Cevap Yazın