Bulgaristan Kayak Turları

Bulgaristandaki Kayak Merkezlerinde uygun kayak şartları - uygun fiyatlar - güzel tesisler sizleri bekliyor. 5 gece 6 gün Emerald Spa hotel Yarım Pansiyon 260 Euro More »

епхессус , Ephessus , Capadocia

Анатолиа , Цападоциа More »

истанбул тур , istanbul tours

истанбул тур , istanbul tours More »

Prag Turu More »

истанбул тур , istanbul tours More »

 

İtalya Turu

2017 İtalya Turu 7 gece 8 gün

Kişi başı 529 €

02.09.2017 – 10.09.2017

15.05.2017 – 23.05.2017

Otobüsümüzün hareket saati 19:00.

Turumuzda görülecek yerler Zagreb- Hırvatistan, Bolonya, Roma ve Venedik’tir..

1. Gün İstabul

İstanbul hareket saati 19:00

2. Gün Zagreb

Öğleden sonra, Hırvatistanın başkenti küçük Viyana olarak da adlandırılan Zagreb’e varış. Serbest zaman. Zagreb’te konaklama

3. Gün Zagreb – Bolonya

Kahvaltı. Zagrebi tanıtmak üzere tarihi merkezinde, Ban Yelaçiç meydanını, şehrin katedralini ve Dolaç pazarını kapsayan, yaya olarak yapılacak bir gezinti. Sonrasında serbest zaman. Bolonya’ya hareket. Bolonya’ya vardığımızda otelimize yerleşme. Sonrasında şehrin merkezinde, Neptün şadırvanları, bir tarafında San Petronio kilisesinin bulunduğu Magiore meydadınını ve şehrin simgelerinden olan iki kulesini kapsayan gezinti

4. Gün Floransa – Roma

Kahvaltı otelimizde. Kahvaltıdan sonra Floransa’ya hareket. Öğlene kadar, yerli rehber eşliğinde Floransa ailelerinin gömülü olduğu Santa Croce Kilisesinin, dünyaca ünlü mimarları Bruneleschi’nin incisi – Pazi pazaklesyonu, Rönesans mimar ve ressamlarından Giotto kulesini, Cennet kapılarının bulunduğu vaftızhaneyi, dünyanın dördüncü büyük katedralı. Santa Maria delfioze, Floransanın kalbi sayılan Senyoria Meydanı, ünlü Davud heykelinin kopyasıyla birlikte Neptun şadırvanları ve dışarıdan Ufizzi sarayı, Plazo Vechio sarayı, Anno nehri üzerinden 4üncü asırda geçirilmiş olan şehrin en eski köprüsü. Ponte Vechio, Pitti sarayı, San Lorenzo bazilikası ve Capella Medicci’yi kapsayan gezinti. İstek üzerine Uffizi’yi ziyaret imkanı. Serbest zaman. Sonrasında Roma’ya hareket ve Roma’ya varış. Konaklama otelimizde.

5. Gün Vatikan

Kahvaltı. Vatikan’a hareket. Papa Hazretlerinin kabul töreni. İstek üzerinde resmi rehber eşliğinde Vatican’ın Rafaelo, Bticelli ve Girlandalo’nun eserleriyle dolu olan Vatican müzesini ve Michelangello’nun başyapıtı olan Sisitina şapelini gezme imkanı. Gezintiye, hristiyan dünyasının en ünlü kiliselerinden San Pietro’yla devam etmekte. İstek üzerine yaya veya asansörle, Sab Pietro ve Paulo katedralinin kubbesine çıkma imkanı. Mümkün olması halinde, Papa’Nın kabul törenine iştirak. Serbest zaman. Roma’da konaklama.

6. Gün Venedik

Kahvaltı otelimizde. Venedik’e hareket. Öğleden sonra Venedik yakınlarına varış. Venedik’e varmadan en büyük tatil beldelerinen Lido di Jesolo’ya serbest zaman. İstek üerine AVM’ye ziyaret. İstek üzerine geleneksel İtalyan restoranında akşam yemeği. Venedikte konaklama.

7. Gün Venedik

Kahvaltı. Rehber eşliğinde Venedik gezisi Punta Sabiona’dan San Marco’ya kadar gemi gezintisi (gemi bileti tur fiyatına dahil değildir.) San Marco meydanı, San Marco katedrali, Doclar sarayı, Rialto Köprüsü, serbest zaman. Venedikte konaklama.

8. Gün Sırbistan

Kahvaltı otelimizde. Kahvaltıdan sonra Sırbistan’a hareket. Akşamüstü Belgrad’a varış. Otelimize yerleşme. Sanatkare ‘Skadarliya’ sokağında gezinti. İstek üzerine müzikli akşam yemeği (tur fiyatına dahil değildir). Geceleme otelimizde.

9. Gün Sırbistan

Kahvaltı otelimizde. Kale Meydan’ı gezintisi. Belgrad’ı görmek için serbest zaman. Öğle saatlerinde İstanbul’a hareket. Gece geç vakit İstanbul’a varış.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Otobüs ile ulaşım ve ikramlar

Zagreb (1gece) Bolonya (1 gece), Roma (3 gece) ve Venedik (2 gece) ve Belgrad (1 gece) olmak üzere toplam 7 gece 3* kategorisinde oda kahvaltı konaklama

Şehir Turları

Tüm seyahat süresince profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Vize ücreti : 120.-EUR

Seyahat Sağlık Sigortası : 15.- EUR

Yurtdışı Çıkış Harç Pulu : 15.-TL

Roma Vatikan müzesi 35 Euro

Roma’ya giriş vergisi 4 Euro

San Pietronun kulubesine giriş 7 Euro (Asansörle)

Roman gezisinde kulaklık 2 Euro (günlük)

Şehir vergileri

Bu bedel vergi ödemesi alan bankalara veya havalimanında açık ise vergi dairesi veznesine tur kalkışı öncesi yatırılmalıdır.

Bir Cevap Yazın