Bulgaristan Kayak Turları

Bulgaristandaki Kayak Merkezlerinde uygun kayak şartları - uygun fiyatlar - güzel tesisler sizleri bekliyor. 5 gece 6 gün Emerald Spa hotel Yarım Pansiyon 260 Euro More »

епхессус , Ephessus , Capadocia

Анатолиа , Цападоциа More »

истанбул тур , istanbul tours

истанбул тур , istanbul tours More »

Prag Turu More »

истанбул тур , istanbul tours More »

 

MAKEDONYA TURU

Makedonya Turu 

Kişi başı 220 €

27.06.2018 – 1.07.2018

1. Gün İstanbul – Selanik

Akşam 22:00′da hareketimizden sonra Keşan üzerinden İpsala gümrük kapısından çıkış yapıp Yunanistan giriş ve Muhtelif molalar eşliğinde Selanik’e doğru yola çıkıyoruz.

2. Gün Selanik 

Selanik şehrine vardıktan sonra şehir gezimize başlıyoruz. Ağiu Dimitriu-Aziz Dimitri Kilisesi- Osmanlıdan kalan Konak Ulu Önder Atatürk’ün doğduğu ev Ano-Polis- Yedikule Galerios Zafer Anıtı- Kamara Rotonda (Hortacı Süleyman Efendi camii) – Hamzabey camii- Bey Hamam Bedesten Venizelos meydanı ve heykeli- Aistotelus meydanı ve heykeli – Beyaz Kule- Büyük İskenderin heykeli ve fuar alanı göreceğimiz yerleer arasaınadır. Turumuz sonunda otelimize gidip odalalrımıza yerleşiyoruz. ( Akşam isteyen misafirlerimize canlı müzikli Yunan taverna eğlencesi- Ekstra)

3. Gün Selanik – Ohri

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Ohri’ye hareket ediyoruz. . Unesco Dünya kültür mirası listesindeki OHRİ GÖLÜ tipik çarşısıi Haydar Paşa Camii, Hacı Turgut Cami ziyaretinden sonra, öğle yemeği Ohri gölünde yapacağımız ekstra bir saatlik tekne gezisinden sonra serbest zaman. Serbest zaman sonrasında otele transfer, odalara yerleşme ve akşam yemeği otelimizde.

4. Gün Ohri – Sofya

Sabah kahvaltımızın ardından Sofya’ya doğru yola çıkıyoruz. Panoramik şehir turumuz esnasında görülecek yerler arasında Görülecek yerler arasında Balkanların en büyük kilisesi olan Alexsander Nevski Katedrali , Milli kütüphane, Sofya Üniversitesi, Eski kraliyet sarayı, Neo klasik stilinde yapılmış olan Milli Bulgar Tiyatrosu, Arkeoloji müzesi, Eski Sofya – Sendika şehri, Rotonda Kilisesi bulunmaktadır. Geceleme otelimizde

5. Gün Sofya – İstanbul

Sabah kahvaltımızın ardından Plevne’ye doğru yola çıkıyoruz. Plevne’de panoramik şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Plevne şehir turumuzdan sonra Şipka’ya doğru yola çıkıyoruz. Şipka’da bir saatlik gezimizin ardından Filibe’yi görmek için yola çıkıyoruz. Filibe’den sonra İstanbul’a doğru yola çıkıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

- 1 gece Selanik-Yunanistan 4* otelde oda kahvaltı konaklama

- 1 gece Ohrid 4* otelde oda kahvaltı konaklama

- 1 gece Sofya 4* otelde oda kahvaltı konaklama

- Otobüs ile ulaşım ve çevre gezileri

- Türkçe rehberlik hizmeti

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

- Ekstra turlar

- Otelde alınan ekstralar.

- Tüm kişisel harcamalar

- Şöför ve Rehber bahşişleri

-SCHENGEN VİZESİ 120 €(YEŞİL PASAPORT SAHIPLERI VİZEDEN MUAFTIRLAR).

- Yurtdışı çıkış harcı 15 TL.

- Yurtdisi seyahat saglik sigortasi

Bir Cevap Yazın