Bulgaristan Kayak Turları

Bulgaristandaki Kayak Merkezlerinde uygun kayak şartları - uygun fiyatlar - güzel tesisler sizleri bekliyor. 5 gece 6 gün Emerald Spa hotel Yarım Pansiyon 260 Euro More »

епхессус , Ephessus , Capadocia

Анатолиа , Цападоциа More »

истанбул тур , istanbul tours

истанбул тур , istanbul tours More »

Prag Turu More »

истанбул тур , istanbul tours More »

 

2018 Selanik Kavala Turu

Selanik Kavala Turu 2 gece 3 gün

Kişi başı 180 €

Çocuk 2-12 yaş 100 €

Tur Tarihi: 20.04.2018 – 23.04.2018

1.GÜN İstanbul – Selanik

Cuma akşamı saat 22:00’de Kadıköy Evlendirme Dairesinden başlayarak , Mecidiyeköy, Bakırköy ve Beylikdüzü’nden sizleri alarak hareketle Tekirdağ üzerinden İpsala’ya varış.

2.GÜN Selanik

Gümrük ve pasaport işlemlerinin ardından Yunanistan’a giriş. Dedeağaç, Gümülcine, İskeçe, Kavala üzerinden yaklaşık 10 saat sürecek yolculuk sonrası Selanik’e varış. Ardından şehir turumuz başlıyor. Şehir turumuz esnasında ilk durağımızşehrin merkezinde, bulunduğu caddeye isminivermiş Selanik’te ki en önemli kiliselerden biri olan Aya Dimitros kilisesi olacaktır. Bu güzel yapının ardından Aya Dimitros ile aynı cadde üzerinde bulunan Ulu Önder Atatürk’ün Evi(Türkiye Cumhuriyeti Selanik Başkonsolosluğu) Kordon, Beyaz Kule, Döner Kule, Fuar meydanı görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından Selanik’in cafeleri ile meşhur kordon boyunda kişisel aktivitelerinizi için serbest zaman verilecektir.Kordon’da yürüyüş yapıp cafelerde Yunanistan’ın meşhur kahvesi Frappe’nin tadına bakabilirsiniz.Serbest zamanın ardından otelimize hareket. Odaların dağıtılması ve yerleşme.Geceleme Selanik’te otelinizde.

3.GÜN Selanik

Sabah kahvaltımızın ardından Selanik’te serbest zaman. Geceleme otelimizde.

4.GÜN İskeçe- Gümülcine – Dedeağaç – İstanbul

Sabah kahvaltının ardından İskeçe şehir turu, ardından Gümülcine’ye hareket. Gümülcine şehir turu. Ardından İpsala sınır kapısına hareket Yunanistan Freeshop’unda yapacağımız alışveriş molamızın ardından Türk sınırına geçiş, Keşan ve Tekirdağ üzerinden İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Otobüs ile ulaşım ve ikramlar

Selanik’te 2 gece olmak üzere 3* kategorisinde oda kahvaltı konaklama

Selanik, Kavala, İskeçe, Gümülcine Panoramik Şehir Turları

Tüm seyahat süresince profesyonel Türkçe ve Yunanca rehberlik hizmeti

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Vize ücreti : 120.-EUR

Seyahat Sağlık Sigortası : 15.- EUR

Yurtdışı Çıkış Harç Pulu : 15.-TL

Bu bedel vergi ödemesi alan bankalara veya havalimanında açık ise vergi dairesi veznesine tur kalkışı öncesi yatırılmalıdır.

Bir Cevap Yazın