Bulgaristan Kayak Turları

Bulgaristandaki Kayak Merkezlerinde uygun kayak şartları - uygun fiyatlar - güzel tesisler sizleri bekliyor. 5 gece 6 gün Emerald Spa hotel Yarım Pansiyon 260 Euro More »

епхессус , Ephessus , Capadocia

Анатолиа , Цападоциа More »

истанбул тур , istanbul tours

истанбул тур , istanbul tours More »

Prag Turu More »

истанбул тур , istanbul tours More »

 

BULGARİSTANDA KAYAK TURU

Bansko

Yarıyıl Tatilinde Süper Kayak Fırsatı:

Bansko kayak merkezi

Gidiş tarihi.. 24.01.2015 saat 22.00
Dönüş tarihi 30.01.2015 oğleden sonra

5 gece 6 gün Emerald Spa hotel

Yarım Pansiyon

260 Euro kişi başı otobüs dahil

02-12 yaş cocuklar iki yetişkinle beraber aynı odada 177,5 Euro

Oda ifyatına dahil olanlar

kahvaltı akşam yemeği + içecekler

Kahvaltı sabah saat 08:00 dan saat 10:00 -meyve suları ve sicak icecekler

Akşam yemeği saat 18:00 dan saat 20:00 – su, meyve suları , sicak icecekler,bira ve şarap

Lobi bar saat 10:00 dan saat 22:00 su, meyve suları, alkoholsuz içeçcekler, sicak icecekler, ve yerli üreti alkoholü içecekler.

kapalı havuz, sauna, jakuzi fitnes

* Schengen vizesi olan ve yeşil pasaportu olanların vize alması gerekmiyor.

SPA HOTEL EMERALD http://www.spahotelemerald.com
Florimont Heights

Bansko Pist Haritası ve Kayak Pistleri

925 m: resort yüksekliği en yüksek kayak alanı: 2600 m kayak pistleri toplam uzunluğu: 70 km En uzun pisti combo: 16 km yokuş aşağı yarış Kuzey: yamaçlarında Yönü

Bansko çok hızlı bir oranda gelişmekte olan bir tesistir. Kayakçılar ve snowboard için yeni fırsatlar sağlar.

Mükemmel hazırlanmış pistleri toplamda 70 km güvenli kayak pistleri sunmaktadır.

Bansko

Tüm Yıl

Bansko, sadece dünya standartlarında bir kış sporları merkezi değil aslında yılın yaklaşık 7 ay boyunca kar vardır. Harika manzarası, açık hava spor, gezi ve daha fazlasını içeren merkez zaman geçirmek için harika bir yerdir.

Bansko Tarihi

Dünya Sınıfı Ski Resort gibi Şimdi ünlü, Bansko ve çevresi uzun ve büyüleyici bir geçmişi vardır. Güzel mimarisi, muhteşem manzarası ve zengin bir kültüre sahiptir.

Ski Resort Bansko, Bulgaristan Bilgiler

‘Bansko adı altında Köy yüzyıllar önce kuruldu. Yeni gelenler Pirin Dağı’nın kendisi çatısı altında, Glazne nehir de, inanılmaz bir yerde yerleşti! ‘

Bansko bireyin geçmiş ve kültür, etnografya ve gümrük özgünlük göstermektedir belirli bir ilçedir. Gizem ve uzaklık atmosferi siyah peruk yapılmış yüksek geçitleri ve uzun saçaklı dolambaçlı arnavut kaldırımlı sokakları, evleri-kaleler tarafından oluşturulur. Küçük ve hareketli barlar, restoranlar, discoclubs, eski şehir içinde kafeler gitmenizin-to-yatak başlarında neredeyse imkansız hale getirecek.

Spor etkinlikleri ve Bansko kültürel olayların uzun liste yıl boyunca kasaba misafirler için hoş bir deneyim sağlamak. Bulgar milli diriliş ve küçük bir kasaba, yaz ve kış hem de büyük spor yarışmaları bir dizi ev sahipliği yapıyor. Bansko kültürel etkinlikler son derece zengin bir katalog vardır. Bunların bir kısmı folklor, gümrük, ahşap oyma, boyama gelenekleri muhafaza ve bölgesel öneme sahiptir var.

Bugün, Bansko kesinlikle Bulgaristan’ın turizm taç mücevherleri biridir. Rila, Pirin ve Rodop: Bu büyüleyici, tarihi kent geniş Mesta Nehri üç dağ grupları ile çevrilidir düz, yer almaktadır.

Bansko

Bansko Pirin Dağı’nın bakir doğası ve eski Bulgar küçük bir kasaba atmosferi arasında ilginç bir kombinasyon sağlar. Bu, Bulgaristan’da başka hiçbir yerde bulamıyorum çok zengin ve eşsiz bir kültüre sahiptir. Kasaba nispeten küçük olsa bile, insanların yüzyıllar boyunca korunmuş olması büyük bir ruhu vardır

Bansko kayak koşulları mükemmel. Pirin Dağı’nın üç zirveleri 2900 m üzerinde yükselen bir predonantly Alp charachter vardır. Kayak pisti çok iyi durumda muhafaza ederken Ancak yamaçlarda, acemilikten uzmanlara, kayakçı her türlü çalışır ve parçaları sunuyoruz.

Çok ilginç bir manzara duvar resimleri ve tahta oymacılık splending, onun 30 metre yüksekliğindeki çan kulesi ve saati ile Holy Trinity Kilisesi. D.Doinov yerel halkın bağışları ile 1835-1837 yılında kurar. Iç mekan bir salonu izlenimi yaratıyor. Emporium ince kavisli korkuluk ile tavan geçirilen iki katlı olduğunu. Duvar resimleri ve ikonaların Bansko sanat okuluna ait ustaların eserleridir.

En ziyaretçiler için Bansko sadece iyi vakit eşanlamlıdır. Konumu ve halkı: Ve gerçekten sunabileceği çok şey vardır. Pirin, Rila ve Rodop – - dağlarla kuşatılmış bir dairesel ovanın güney kenarında Pirin dağ eteğinde yer alan Bansko bazı muhteşem manzarasını ve geziler her türlü için ideal bir başlangıç ​​noktasıdır Yaz ve kış aylarında kayak için.

Bansko

Eşsiz büyüsü ve tarzı ile Bansko mehanas, yerel Mutfağı ve Bulgar şaraplarının iyi bir seçki sunuyor. Canlı müzik bazı yerlerde mevcuttur. Diskolar ve gece kulüpleri zaman sınırı olmadan çalışmak ve genellikle yakın sabahın erken saatleri.

Onların acele günlük yaşamlarında için bir şey herkes için yalvarır, doğa ile bire, bu dağ kasabasında ziyaretçileri her zaman bir kez daha Pirin kalp dönebilirdi isteyen Banskalii ruhu (Bansko sakinleri) tarafından büyüledi yapmamışlar.

120 kültürel ve tarihi anıtların etrafında keşfetmek için bir sürü olacak tabii Bansko kendisi kasabasında görmek için bir sürü var. Çeşitli hediyelik eşya dükkanları, yerel sanatçılar ve demircileri ile kreasyonlar sunuyoruz. Bansko tüm özelliklere sahiptir: rüya kayak tatilinden Bulgar mirası etrafında bir yürüyüş için. Yukarıda belirtilen gerçekleri kanıtlamak gibi, Bansko, Bulgaristan’ın en ilginç yerler ve en iyi tatil köyleri arasında yer alıyor. Eğer fırsat varsa Yani, yabancı binlerce turisti onlar evlerine döndükten sonra hakkında övünme ne anı ve deneyim kaçırmamak: para için büyük bir değer, mükemmel koşullar ve zengin kültür.

Bansko

Bir Cevap Yazın